Yay Burcunu 2019'da Neler Bekliyor? - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

Yay Burcunu 2019’da Neler Bekliyor?

Astromah yazdı;

 

“♐️ Sevgili Yay Burçları; yorumları öncelikle Yükselen burcunuza, sonra Güneş burcunuza göre okumanız daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl dilerim.

♐️ 2019 sizin yılınız, 12 yıllık şans döngüsü kapınızı çalıyor. Yaşamınızın her alanında büyüme sağlayabilecek, neşenize neşe katabilecek güçte bir enerji bu. Burada dikkat etmeniz gereken nokta abartıya kaçmadan, kendinizi frenleyerek, çevrenizi yönetmeye çalışmadan bu büyümeyi sağlayabilmek.

♐️ Maddi konulardaki zorluklar bu yılda devam ediyor. Bu alan, daha hesaplı olmanızı, bütçenizi sık sık kontrol etmenizi, asla gevşememenizi istiyor. Buna karşılık ailenizi yapılandırmak için para çıkışları yapmanız, fedakârlıkta bulunmanız gerekebilir. Şayet güveninizi sağlayan bir aile ortamınız var ise bu fedakârlıktan kaçınmayın. Bu yıl hepimizin ana teması aile olabilmek, aile kalabilmek, evi yuva yapabilmek. Bu yıl belirsizlikler ortadan kalkınca, hayallerini kurduğunuz aile ortamına daha çok yaklaştığınızı göreceksiniz.

♐️ 7 yıllık süreci kapsayan, günlük tüm yaşamımızı değiştirecek yeni bir süreç başlıyor. Tüm çalışma koşullarınız değişebilir, ev yaşantınızda şartlarınız değişebilir. Şunu unutmayın ki, bu değişim kalıcı hale gelebilir. Sağlığınızı da düşünerek, düzeninizi ona göre inşa etmeniz sizin için faydalı olabilir.

♐️ Kısacası bu yılda şansınıza güvenin, sizler en şanslı burca sahipsiniz, fakat bu güven sizin her zaman relaks davranmanıza sebep oluyor bunu da göz ardı etmeyin.”

Astromah. Mahizer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir