Terazi Burcunu 2019'da Neler Bekliyor? - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

Terazi Burcunu 2019’da Neler Bekliyor?

Astromah yazdı;

 

♎️ Sevgili Terazi Burçları, yorumları öncelikle Yükselen burcunuza, sonra Güneş burcunuza göre okumanız daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl dilerim.

♎️ 2019 sizleri en çok kısa yolculuklar, yakın çevrenizle paylaşımlar, eğitimler, iletişim konularında destekliyor. Aynı zamanda; taşınma, mekân değişikliği gibi konularda gündeme gelebilir.

♎️ Aslında son yılların en çok hırpalanan burçlarından birisi sizlersiniz. Bu yıl duygularınıza kapılmadan, işler yürüsün diye fedakârlık yapmadan, sağlam adımlarla hareket edebilirseniz, olmak istediğiniz yere ulaşmak için yola çıkmış sayılırsınız.

♎️ Evlilik ve ortaklıklarında sorun yaşayan Teraziler yeni partner ile devam kararı alabilir, sosyal çevrenizden gelebilecek bir partnerde bu yıl yaşamınıza girebilir. Zaten bu yıl hepimizin ana teması aile olabilmek, aile kalabilmek, evi yuva yapabilmek.

♎️ Ebeveynlerle ilgili geçmişten gelen yasal konuları çözmeniz, onlarla ilgili sorumlulukları almanız, onların sağlık konularına zaman ayırmanız gerekebilir. İlahi Sistem sizin büyümenizi sağlamak için bu konuları sizin çözmenizi istiyor diye düşünebilirsiniz. Eğer aile içi bir işiniz var ise, bu alanda büyüme söz konusu olabilir.

♎️ Bu yıl kendi gelirinizde büyük bir gelişme olmasa da, dışarıdan miras veya dava yolu ile kazanç-kayıp yaşayabileceğinizi gösteriyor. Bu paralar sizin yaşamınızı değiştirebilecek büyüklükte olabilir, süreç geçen yıl başlasa da 7 yıllık bir dönemi kapsıyor.

♎️ Sağlık konusunda ise; netleşmeyen bir hastalığınız veya şüphelendiğiniz bir rahatsızlığınız var ise doktora gitmenizi öneririm. Ayrıca yoğun tempolu bir çalışma alanınız var ise kendinize zaman ayırıp özellikle ayaklarınızı dinlendirmenizi öneririm.”

Astromah. Mahizer.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir