Oğlak Burcunu 2019'da Neler Bekliyor? - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

Oğlak Burcunu 2019’da Neler Bekliyor?

Astromah yazdı;

“Sevgili Oğlak Burçları; yorumları öncelikle Yükselen burcunuza, sonra Güneş burcunuza göre okumanız daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl dilerim.

♑️ 2019 yılı içerisinde, 2018’den beri devam eden sorunlarınız devam edebilir. Değişime direnmemeli, yaşamın getirdiklerine uyum sağlamayı denemelisiniz. Aslında geçmişten birikerek gelen tüm konular, sizi yapılandırıyor. Sürecin içinde olup olayları siz yönlendirmeye çalışın, böylece konular müdahale edilecek haldeyken görebilir ve kendi sınırlarınızı yeniden çizebilirsiniz.

♑️ 2019 size evlilik ve ortaklıklarınızı sorgulatabilir, aynı zamanda çocuk sahibi olmak için plan yapabilirsiniz. Genel yapınız katı ve inatçı olsa da, içerdeki taa derinlerdeki sesi dinleyerek sevgi ve merhamet duygusuyla hareket etmek sizi en doğru noktaya götürecektir. Fakat yine de acele etmemenizi, kafanızda evlilikle ilgili soruların cevabını aldıktan sonra çocuk konusunda karar vermenizi öneririm. Bu yıl hepimizin ana teması aile olabilmek, aile kalabilmek, evi yuva yapabilmek. Sizin gibi işine önem veren insanlar için zor olsa da, bu yıl ailenize her şeyden çok zaman ayırmalı, geçmişte yaptıklarınızı telafi ettirmelisiniz.

♑️ Aslında 2019 yılı Oğlaklar hiç olmadığınız kadar yumuşak ve duygusal davranışlar gösterebilirsiniz. Hatta gayet açıkgözlü ve uyanık diye bilinen sizler bu yıl kandırılacak kadar da kör olabilir, dönem dönem akıl tutulması bile yaşayabilirsiniz.

♑️ Geçen yıldan itibaren başlayan bir takım yetenekleriniz önümüzdeki yıllarda iyice parlayabilir, kendinizi hiç ummadığınız alanlarda gayet başarılı aktiviteler içinde bulabilirsiniz.”

Astromah. Mahizer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir