Kova Burcunu 2019'da Neler Bekliyor? - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

Kova Burcunu 2019’da Neler Bekliyor?

Astromah yazdı;

“Sevgili Kova Burçları; yorumları öncelikle Yükselen burcunuza, sonra Güneş burcunuza göre okumanız daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl dilerim.

2019 yılı özellikle sosyal çevrenizi büyütebileceğiniz, bu çevrelerin size şans getirebileceği, bu şansında size iş ve kariyer olarak dönebileceği bir yıl. 
Aslında sizler büyük değişimi 2,5 yıl boyunca yaşadınız. Kendi gerçeklerinizle yüzleşecek olaylar yaşayıp, geçmiş hatalarınızın bedelini ödediniz diye düşünüyorum. Şimdi yeni bir yola çıkmak üzereyken yanınıza alacağınız en önemli unsur hatalarınızdan çıkardığınız dersler olmalıdır. O kadar zorlu deneyimden büyüyerek, olgunlaşarak çıkmış olmak gerekir. Sizler zaten güçlü insanlarsınız, asla ben demeyi bilmezsiniz. Yaşadıklarınız size, toplum adına kurtarıcı olacaksanız önce kendi kökleriniz sağlam atmalısın dedirtmiş olmalı.

2019 da sağlık konusunda geçmişte geçirdiğiniz bir hastalığınız nüksedebilir, bu hastalığa köklü bir çözüm arayışına girebilirsiniz. Günlük rutininizin devam edebilmesi için bunu aşmanız gereken bir süreç yaşayabilirsiniz. Yıl boyunca meditasyon gibi, yoga gibi, kaplıcalar gibi şifa terapileriyle gevşemeniz sizi rahatlatacaktır.

Yine 7 yıllık başlayan bir süreç içinde; ebeveynlerinizle ilgili değişim ve bakım süreci size sorumluluklar yükleyebilir, ailenize ait ev alım-satımı yapabilirsiniz. Bu yıl hepimizin ana teması aile olabilmek, aile kalabilmek, evi yuva yapabilmek.
Parasal konulardaki belirsizliğiniz bu yılda devam etse de; beklemediğiniz, aklınıza bile gelmeyen yerlerden para giriş-çıkışı olacak bir yıl olacaktır. Yine kazancınız üzerinden kandırılma, dolandırılma etkileri söz konusu, bunlara karşı dikkatli olup ani kararlar vermeyin. Sizler paranızı da çevrenizle paylaşmaktan çekinmeyen insanlar olduğunuz için, bu paraları har vurup harman savurmamanızı, bir miktarını birikime yönlendirmenizi öneririm. Zira diğer yıllarda buna ihtiyaç duyabilirsiniz.”

Astromah. Mahizer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir