Koç Burcunu 2019'da Neler Bekliyor? - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

Koç Burcunu 2019’da Neler Bekliyor?

Astromah yazdı;

“♈️ Sevgili Koç Burçları; yorumları öncelikle Yükselen burcunuza, sonra Güneş burcunuza göre okumanız daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl dilerim.

♈️ 7 yıllık sizi değişime sürükleyen olaylar bu yılın ilk aylarıyla birlikte bitiyor. Özellikle yılın ikinci yarısından itibaren rahatlayacağınız bir ortam içinde olacaksınız. Yeni başlayan süreçte, önceki dönem kadar mücadeleci olmanız gerekmeyebilir.

♈️ 2008’den beri başlayan zorlu iş kariyeri 2019 yılında da devam edeceğe benziyor. Tabii sizler geçmiş yıllardan ders çıkararak, sorumluluklarınızı yerine getirerek yol aldıysanız, bu yılın etkisi sizi önceki 4-5 yıl kadar sarsmayacaktır. Artık taşlar yerine oturmaya başladı ve iş sorunlarını çözebilenler için 7 yıllık para akışının olacağı bir dönem ve kalıcı kariyer başlayabilir.

♈️ Aslında 2019 sizin hayallerinizi gerçekleştirme yılınız olabilir, yurtdışı seyahatleri, yabancı coğrafyaların keşfi, istediğiniz okulu kazanmak belki de yabancı bir insanla aşk yaşama potansiyeliniz dahi gerçekleşebilir.

♈️ Bu yıl köklerinize yaklaşabilir, aile büyüklerinizle güzel diyaloglar kurabilir, birlikte projeler içinde yer alabilirsiniz. Bu güne kadar almadığınız sorumlulukları, almak zorunda kalabilirsiniz. Zaten bu yıl hepimizin ana teması aile olabilmek, aile kalabilmek, evi yuva yapabilmek.”

Astromah. Mahizer

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir