Her Şey Olması Gerektiği Gibi Oluyor... - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

Her Şey Olması Gerektiği Gibi Oluyor…

16 Kasım, sabah saatlerinde Balık Burcuna giren Ay, aynı saatlerde Mars ile kavuşup hepimize kısıtlanmışlık hissi verip gerginlik yaşatsa da, konuyu Balık gibi düşünüp İlahi Sisteme ileterek halledebiliriz.

Venüs S’de 40 gündür yapacağını yapıp gidiyor, yarın da Merkür’ün station pozisyona Yay Burcunda başlıyor ve retrosunu Akrep Burcunda tamamlayacak şekilde devam ediyor.

Yarın aynı zamanda Ay, Neptün ile kavuşup bizleri daha da içimize yöneltebilir. Derin düşünebiliriz; aslında derin düşünecek bir şey yok, her şey olması gerektiği gibi oluyor, bizler ne ile sınanacaksak onlar karşımıza çıkacaktır. Ahlâk, erdem ve doğruluktan vazgeçmemek her daim önemlidir. Zor günlerde işimize yarar diye uygulayacağımız, İlahi Sistemi kandıracağımız davranışlar değildir.

Ameller niyetlerle ölçülür, unutmayalım.

Bu süreçte “ne yapmalıyım?” derseniz; 8 Aralık tarihine kadar derdimizi anlayamayabiliriz, istemeden patavatsızca konuşabiliriz, bazen şakanın dozunu kaçırabiliriz, dalgınlık nedeniyle kazalar yaşayabiliriz, evraklarda yanlışlıklara, internet sorunlarına, eğitim konularına, dini konularda fanatik düşüncelere, yolculuklarda aksamalara, öğretmen-hoca-din adamlarının hatalı söylemlerini duyabiliriz, imza atılacak evraklarda yanlış anlaşılma-aldatılma yaşayabiliriz. Bu konularda dikkatli olmalıyız. Bütün bunlar Merkür’ü düz pozisyonda olanlar için geçerlidir, hatırlatayım.

Astromah

10 Kasım Atatürk’e Özel Harita

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir