Dolunay..! - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

Dolunay..!

“İkizler burcunda bugün gerçekleşecek Dolunay, bizlere olayları abartma, kuru gürültüyle muhatap olma, kraldan çok kralcı tavırlara bürünme, geçmişi irdelemeye hevesli dürtüler yaşatabilir.

Bu dönem aynı zamanda heveslerin kursakta kaldığı olaylar yaşayabiliriz. Şöyle ki; gezmek isteriz gezemeyiz, öğrenmek isteriz öğrenemeyiz, derdimizi uzun uzun anlatmak isteriz dinleyici bulamayız. Yani büyük hevesle başlanan konularda engellenmişlik hissi yaşayabiliriz.

Aslında matrix içindeki yaşamımızda her şey hislerimizle ilgili değil mi? Varken yok algılayabilirken, yokken şükür edebiliyoruz; hastayken iyi hissedebilirken, sebepsiz olarak mutsuzluk yaşayabiliyoruz. Yani her şey bizim olayları algılayıp, yönetebilmemizle ilgili.

İşte Dolunay sürecini doğru algılayıp iyi yönetebilmemiz için; konuları abartmamaya dikkat etmeli, boş konuşmalara kulak tıkamalı, fanatik tavırlardan kaçınmalı, aslında sınavda olduğumuzu bildiğimiz bu dünyanın, çaba verdiğimiz konularına dikkat etmeli, Dolunayın bitirme enerjisini doğru noktaya kanalize etmeye çalışmalıyız.

İçimizdeki gereksiz dürtüleri dizginlemeyi başardığımız zaman gerçek uyanışımız başlar. Mevlana’nın dediği gibi ” Ey nefsim sen öl ki, kalbim dirilsin”

Merkür’ün 8 Aralık tarihine kadar retro olduğunu, iletişimle ilgili her türlü aksaklığa, ticari anlaşmalar da kandırılmaya karşı dikkatli olunması gerektiğini hatırlatayım. Dolunay sürecinde kesici aletlerden gelebilecek kazalara ve darbelere karşı dikkatli olmayız 🌠Oğuzhan Ceyhan Karma Astroloji Ekolü”

Diye bildiriyor Astromah Mahizer…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir