Boğa Burcunu 2019'da Neler Bekliyor? - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

Boğa Burcunu 2019’da Neler Bekliyor?

Astromah yazdı;

“♉️ Sevgili Boğa Burçları; yorumları öncelikle Yükselen burcunuza, sonra Güneş burcunuza göre okumanız daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl dilerim.

♉️ Değişimi sevmeyen sizler için 2018’de başladı. 8 yıl sürecek bu zamanı, bir kısmınız 2018’de deneyimlemeye başladınız, bir kısmınız ise 2019’da başlayacaksınız. Tüm yaşamınızın değişimine hayretle tanık olabilirsiniz. Bu değişime direnmemeli, “her şey olması gerektiği gibi oluyor” diye akışa uyum sağlamalısınız.

♉️ Aslında uzun zamandır sorunlar yaşadığınız; belki yarım bıraktığınız eğitim hayatınız, belki uzak diyarlara yerleşme konunuz artık yoluna girmeye başlıyor, çalışmalarınızın karşılığını alabileceğiniz dönem yaklaşıyor. Kendinizi yakınlarınızın arasında huzurlu hissedebilirsiniz.

♉️ 2019 yılı sizin krizlerle büyümeyi öğreneceğiniz, miras alabileceğiniz, davalarınız varsa sonucunu alabileceğiniz bir yıl olabilir. Kazançlarınızı kendi konforunuz ve ihtiyaçlarınız için harcayabilirsiniz. Sağlık konusunda sorun gözükmemekle beraber, estetik kaygılı operasyonlar gündeme gelebilir.

♉️ Bu yıl hepimizin ana teması aile olabilmek, aile kalabilmek, evi yuva yapabilmek.”

Astromah. Mahizer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir