Başlıyor... - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

Başlıyor…

Her an’ı özel hayatlarımızda, değişim yaşayacağımız bir döngü bugün başlıyor. Herkesin doğum haritasında geldiği potansiyellerini ve gitmesi gereken noktayı gösteren Ay Düğümleri mevcuttur. Ay Düğümleri kaderimizi gösterir, şimdi burç değiştirerek Oğlak ve Yengeç aksına geçiş yapıyorlar. Yani haritasında Oğlak ve Yengeç Burcu yerleşimi olanların değişim-dönüşüm zamanı geldi.
En son bu hatta değişim 2000-2001 yıllarında oldu, ondan da önce 1981-1983 arasında gerçekleşti. Bu yıllarda yaşamlarınız da olan değişiklikleri hatırlarsanız önümüzdeki 1,5 yıllık sürecinizi anlayabilirsiniz.
Şimdi yaşayacağımız kadersel değişim bana Kızılderililerin yaşama bakışını hatırlattı. Kızılderililer Büyük Ruh’a inanır, Büyük Ruh’un; her yerde, insanın içinde, evrenin merkezinde olduğunu bilirlerdi. Tapınaklarda ibadeti saygısızlık olarak görür; her yerde, her mekânda, her an’da Büyük Ruh’un var olduğuna bilirlerdi. Her insanda Büyük Ruh’un parçası olduğunu bilir, her insanın yaşamının da özel olduğunu bilirlerdi.

Öz’ünden uzaklaşan insanlara, kendilerini hatırlatmak İlahi Sistemin vazifesidir. Yaşanan tüm değişimlerin amacı da budur. Bizler ister astrolojiyi kullanarak, ister başka enerji çalışmalarıyla Öz’ümüzü bulmak için aramaya başlamalıyız. Bu değişim sürecinde kendi yolumuzu kendimiz çizmeye çalışmalıyız ki, diğerlerinin bu yolda sadece yanımızda yürüyecek yol arkadaşları olacağını unutmayalım.

Astromah Mahizer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir