Balık Burcunu 2019'da Neler Bekliyor? - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

Balık Burcunu 2019’da Neler Bekliyor?

Astromah yazdı;

“Sevgili Balık Burçları; yorumları öncelikle Yükselen burcunuza, sonra Güneş burcunuza göre okumanız daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl dilerim.

2019 yılı sizin için kariyer yılı olabilir. Üşengeçlik etmezseniz, çalışır çabalarsanız şans bu yıl sizden yana. Bugüne kadar göremediğiniz şeyleri görecek, cesaret edemediğiniz işlere kalkışacaksınız.

Bir müddettir fark ettiğiniz ama görmezden geldiğiniz bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Sizin doğanıza ters olsa da bu yıl bunu yapmak zorunda kalabilirsiniz. Burada kadersel bir döngü olduğunu hatırlatmak isterim. Çünkü bu sonlanmalar sonucu; aslında hafiflediğinizi, baskıdan kurtulduğunuzu belki de maddi kayıplardan döndüğünüzü görebilirsiniz.

Yine bu vazgeçişiniz belki de ailenize dönüşünüz veya onlarla sıkı diyaloglar kurmanızı sağlayabilir. Belki de ailenizi büyütme kararı bile verebilirsiniz. Zaten bu yıl hepimizin ana teması aile olabilmek, aile kalabilmek, evi yuva yapabilmek.

Yine 2019’dan başlayan ve 7 yıl süren bir süreç içinde; yaşam algınızı, yakın çevrenizi, kardeşinizi-komşunuzu veya çevrenizle olan iletişiminizi değiştirmek üzere olduğunuzu söyleyebilirim. Bu değişimde zorunluluk esas, sizin tercihinizle olacak bir durum değil bu. Yaşamın dayattıkları nedeniyle sizler daha net görebilir, daha kolay karar verebilirsiniz.”

Astromah. Mahizer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir