Aslan Burcunu 2019'da Neler Bekliyor? - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

Aslan Burcunu 2019’da Neler Bekliyor?

Astromah yazdı;

“♌️ Sevgili Aslan Burçları; yorumları öncelikle Yükselen burcunuza, sonra Güneş burcunuza göre okumanız daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl dilerim.

♌️ Geçtiğimiz 2,5 yıl boyunca yaşantılarınızda değişimler, çalkantılar yaşamış olmalısınız. 2019’dan itibaren sular sizin için duruluyor denilebilir.

♌️ Sizler sevdiği zaman çok içten seven, kalbini sevdiğine sonuna kadar açan insanlarsınız, 2019 yılı size aradığınız aşkı, sevgiyi getirebilir. Bu sevgi ikili ilişki olmak zorunda değil, çok seveceğiniz bir dost bulabilir, belki çocuk sahibi olup büyük sevgiyi onunla tadabilirsiniz. Çocuk sahibi olan Aslanlar ise çocuklarıyla güzel vakit geçirecekleri bir yıla giriyoruz. Zaten bu yıl hepimizin ana teması aile olabilmek, aile kalabilmek, evi yuva yapabilmek.

♌️ Sizler göz önünde olmayı, sahneye çıkmayı, girdiği ortamda dikkat çekmeyi seven insanlarsınız. 2019 yılı bu duygularınızı doyuma ulaştırabilir, çevrenizin hayranlık dolu bakışlarıyla mutlu olabilirsiniz. Sizlere önerim, yaşadıklarınız ruhunuzu okşanırken kendinizi frenlemeyi bilip, ego ile kibir arasındaki ince çizgiyi aşmamanızdır.

♌️ İş hayatınızda geçen yıl başlayan değişimi belki hissetmemiş olabilirsiniz. Bu değişim daha 7 yıl sürecek. Bu süreç sizi sağlam yerlere taşıyabilir, işinizin patronu olma hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz aynı zamanda köklü değişiklikler sizi zorlayabilir. 2019 yılında birkaç alanda aynı anda çalışmanız da gerekebilir, bu süreç sonunda hiçbir şey aynı olmayacaktır. Dürüst ve sebatkâr çalışmanın sonucu sizi yükseltecektir, yine de sağlığınızı da ihmal etmemenizi ve özellikle kalbinizi korumanızı öneririm.

♌️ Sizler para odaklı insanlar olmasanız da, istediğiniz lüks yaşamı elde etmek için paraya ihtiyaç duyarsınız. Yani sizin için para amaç değil, araçtır. Bu yıl ön görmediğiniz, beklemediğiniz yerlerden para gelişi-gidişi olabilir.”

Astromah. Mahizer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir