Akrep Burcunu 2019'da Neler Bekliyor? - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

Akrep Burcunu 2019’da Neler Bekliyor?

Astromah yazdı;
“♏️ Sevgili Akrep Burçları, yorumları öncelikle Yükselen burcunuza, sonra Güneş burcunuza göre okumanız daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl dilerim.

♏️ 2019 yılı sizler için kendi gelirinizde artışlar yaşayacağınız bir yıl olacaktır. Ailenizle birlikte yurtdışı seyahati yapabilir, yurtdışı bağlantılı işlere başlayabilir, yaptığınız işlerden yüksek gelirler sağlayabilirsiniz. Yüksek öğrenim hakkı kazanabilir, akademisyen olabilir, eğitim nedeniyle uzaklara taşınabilirsiniz. Belki de son yıllarda sizi çok zorlayan, iletişimde sıkıntı yaşadığınız, size baskı yapan yakın çevrenizden ayrılmayı tercih edebilirsiniz.

♏️ Sizler duygularını içinde, derinlerde yaşayan insanlarsınız. Önümüzdeki 7 yıllık süreci daha rahat geçirmek için öncelikle kendinize ve çevrenize açık olmalı, olayları kendi kafanızın içinde yorumlamamalısınız. Sizler değişiklikleri ve yenilikleri kolay kabullenmezsiniz, bu süreç tamamlanınca yeni bir yaşam içinde olacağınızı bilerek hareket etmelisiniz.

♏️ Aslında dikkatli olmanız gereken bir konu da; sizi heyecanlandıran, adrenalin yaşatan konulardaki belirsizlikler. Belki aşkınız, belki çocuklarınız, belki kumar tutkunuz nedeniyle belirsizler yaşama, kandırılma ihtimaliniz yüksek. 2019 da özellikle belirli dönemlerde bu belirsizlik sizi yorabilir. Maddi kaynaklardaki sorunlarınızı aşabileceğiniz, büyüme sağlayabileceğiniz bir yıl.

♏️ Bu yıl hepimizin ana teması aile olabilmek, aile kalabilmek, evi yuva yapabilmek.”

Astromah. Mahizer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir