2019'da Başak Burcunu Neler Bekliyor? - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

2019’da Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Astromah yazdı;

“♍️ Sevgili Başak Burçları, yorumları öncelikle Yükselen burcunuza, sonra Güneş burcunuza göre okumanız daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl dilerim.

♍️ 2019 yılında ailenize yeni üyeler katılabilir, ev alım-satımı yapabilir, aile içi sorunlar büyüyüp sonrasında çözüme ulaşabilir. Yine aile odaklı para kazancı-kaybı yaşayabilirsiniz. Zaten bu yıl hepimizin ana teması aile olabilmek, aile kalabilmek, evi yuva yapabilmek.

♍️ Bir müddettir üretkenliğinizi kısıtlayan, duygularınızı göz ardı eden, sizi yoran aşklarla-ilişkilerle yolunuzu ayırabilirsiniz. Aslında kim olursa olsun sizi üzen insanları, sizden mahrum bırakmayı öğrenmelisiniz. 2019’da bireysel arkadaşlıklar yerine sosyal gruplar içinde olmak sizi daha çok mutlu edebilir.

♍️ Başaklar ne zamandır belirsizlikte olan evlilik konusunda karar verebilir,
Sağlık konularında 2,5 yıl boyunca kafanızda oluşan tereddütler bu yıl itibariyle bitebilir, yine bilinçaltı korkularınızı yenip birçok konuya daha cesur, daha özgüvenli yaklaşabilirsiniz.

♍️ Aslında uzun zamandır belki yarım bıraktığınız eğitim hayatınız, belki uzak diyarlara yerleşme konunuz tekrar gündeme gelebilir. Çalışmalarınızın karşılığını alabileceğiniz dönem yaklaşıyor.”

Astromah. Mahizer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir