2019'da ikizler Burcunu Neler Bekliyor? - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

2019’da ikizler Burcunu Neler Bekliyor?

Astromah yazdı;

“♊️ Sevgili İkizler Burçları, yorumları öncelikle Yükselen burcunuza, sonra Güneş burcunuza göre okumanız daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl dilerim.

♊️ Sizin için bu yıl birliktelikler, ortaklıklar, partnerler yılı olabilir. Bu kadar kuvvetli etkiyi 12 yıl önce yaşamış olabilirsiniz. Evli İkizler burçları ise evliliklerindeki sorunlarına çözüm bularak, evliliklerini büyüterek yollarına devam edebilirler.

♊️ Bir müddettir devam eden veya geçmişte yaşadığınız bazı konularınız yargıya taşınabilir, bu yıl davalarınızın sonucunu alamadan bu yılı kapatabilirsiniz. Maddi kayıp gibi görünen bu alanda sergileyeceğiniz dürüst davranışlar, sonraki aşamalarda size büyük mükâfat olarak dönecektir.

♊️ Kazançlarınızı ailenizle paylaştıkça büyüyecektir, bunu aklınızın bir kenarına not ederek bütçenizi ayarlamalısınız. Kendi kazancınız da bu yıl bariz bir büyüme olabilir. İş yaşantınızda belirsiz konularınız açığa çıkabilir, güçlü bağlantılarınızdan alacağınız destekle ilerlemeye devam edebilirsiniz. Yine de adım atmadan önce dikkatli ve detaycı olmaya özen göstermelisiniz.

♊️ Sağlık anlamında genel bir hareketlilik olmasa da bilinçaltı yoğunluğunuz, günlük yorgunluğunuz ile birleşince strese sebebiyet verebilir. Yıl boyunca meditasyon gibi, yoga gibi, kaplıcalar gibi şifa terapileriyle gevşemeniz sizi rahatlatacaktır.

♊️ Bu yıl hepimizin ana teması aile olabilmek, aile kalabilmek, evi yuva yapabilmek.”

Astromah. Mahizer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir