Yengeç Burcunu 2019'da Neler Bekliyor? - www.kafanagorehayat.com | www.kafanagorehayat.com

Yengeç Burcunu 2019’da Neler Bekliyor?

Astromah yazdı;

“♋️Sevgili Yengeç Burçları, yorumları öncelikle Yükselen burcunuza, sonra Güneş burcunuza göre okumanız daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl dilerim.

♋️ 2019 yılında kadersel etki altındaki 2 burçtan biri sizin burcunuz. Bu 2 yıl sürecek zamanda; silkelenerek kendinizi bulmanızı, varmanız gereken yere doğru yola çıkmanızı sağlayacak olaylar yaşayacaksınız.

♋️ Önünüze çıkan konu her ne ise; bilin ki sizi büyütmek, olgunlaşmanızı sağlamak için İlahi Sistem tarafından önünüze çıkarılıyor. Bunu ne kadar idrak eder, kabullenişe geçerseniz, imtihanınız ödülünüz haline gelebilir. Tabi sizin gibi naif, alıngan ruhlar kolayca kırılabileceği için bu fırsatı kaçırma olasılığınızda mevcut, şimdi küsüp kabuğunuza çekilme zamanı değil ipler sizin elinize verilmişken hayatınıza siz yön verin.

♋️ Özellikle partneriniz ve ortaklarınızdan gelen zorluklar farkındalığınızı arttıran deneyimler yaşatabilir. Bunlar uzun yılların birikimi hatta 2008’ten beri başlayan süreç devam ediyor diyebilirim. Bu süreç tamamlanınca evliliğiniz veya ortaklığınız çok sağlam bir yapıya dönüşecektir, buna göre kararlar almakta fayda vardır. Zaten bu yıl hepimizin ana teması aile olabilmek, aile kalabilmek, evi yuva yapabilmek.

♋️ Kariyer olarak güzel açılarınız ve destekleriniz var. 7 yıl süren bir projeniz tamamlanabilir, yeni projelere başlayabilirsiniz. Aslında yeni başlayacak 7 yıllık süreç sizi yeni sosyal çevrelere de taşıyabilir. Yanınızda eleman çalıştıracaksanız, içinize sinecek iyi bir eleman bulmanızın yılı da olabilir.

♋️ Para konusunda son 2,5 yılın çalkantısı bu yılın ilk yarısında bitip, daha istikrarlı dönem başlıyor denilebilir.

♋️ Sağlık evinizdeki önemsemediğiniz sorunlar büyüyebilir, hemen kafanızda vehimler oluşturmayın. İhmal edilmeyecek hale gelmeden, müdahale ile köklü çözümler bulabilirsiniz. Çünkü şans gezegeni buradan boşuna geçmiyor.

♋️ Sosyal çevrenizi isteyerek veya istemeyerek değiştirmek zorunda kalacağınız yıllar başlıyor. Yine bu yıl inanç turizmi, yurt dışı seyahatleri, yabancı mekanlar, hayalini kurduğunuz geziler sizi bekliyor. Kafanızı fazla meşgul etmenize gerek yok, zira bu seyahatleri aniden yapma ihtimaliniz yüksek.”

Astromah. Mahizer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir